Masz pytania?

Tel: 22 349 93 35
pon - piątek: 9:00-18:00

Kontakt mailowy:
sklep@eco-market.pl

Formularz

Zbiorniki na paliwo

Możliwość magazynowania paliwa na potrzeby codziennej działalności przedsiębiorstwa ma kilka znaczących zalet. W pierwszym rzędzie pozwala na obniżenie kosztów zakupu paliwa dzięki zwiększeniu jednorazowego zamówienia i uzyskaniu cen hurtowych od dostawcy. Następnym istotnym zyskiem jest wzrost bezpieczeństwa dzięki większej niezależności od zakłóceń w dostawach. I wreszcie, co niezwykle ważne, zauważalne  zmniejszenie zużycia paliwa, dzięki skróceniu drogi pojazdów do dystrybutora oraz poprawie kontroli ilości pobieranego paliwa.

 

W zależności od liczby i wielkości posiadanych pojazdów dobrać można jeden z wielu rozmiarów zbiornika. Jeżeli pojazdy i maszyny pracują w dużej odległości od bazy, paliwo dowozić można zbiornikami mobilnymi, przystosowanymi do załadunku na typowe pojazdy dostawcze. Standardowym wyposażeniem zbiorników na paliwo są zintegrowane dystrybutory z pompą, wężem i pistoletem.

 

Zbiorniki na paliwo produkowane są zgodnie z wymogami najnowszych norm jakościowych pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego. Objęte są wieloletnią gwarancją na szczelność i trwałość urządzeń dustrybucyjnych.

Wybrane produkty: Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | CenaSklep internetowy - Zbiorniki na paliwo - tanie zakupy na raty - dostawa cała Polska - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i inne . Tanie Zbiorniki na paliwo od producenta - sprawdź promocje i wyprzedaże, zobacz zdjęcia, czytaj opisy i opinie.


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami zapisz się do newslettera.
Sklep jest w trybie podglądu