Masz pytania?

Tel: 22 349 93 35
pon - piątek: 9:00-18:00

Kontakt mailowy:
sklep@eco-market.pl

Formularz

Stojaki na rowery

Rowery stają się pełnoprawnym środkiem transportu miejskiego. Rosnąca liczba osób systematycznie korzystających z rowerów znajduje odzwierciedlenie w budowie nowych ścieżek rowerowych. Aby korzystanie z roweru było jeszcze łatwiejsze potrzebne są stojaki na rowery pełniące rolę rowerowego parkingu. Nasza oferta pozwala na łatwe dobranie odpowiedniego stojaka na rowery dla domu, sklepu, parku czy wypożyczalni.

Stojaki na rowery dobieramy tak, aby zapewniały odpowiednią ilość miejsc. Jest to o wiele łatwiejsze niż w przypadku parkingu dla samochodów, gdyż rowery można ustawiać bardzo ciasno a same stojaki mogą wykorzystywać zarówno powierzchnie poziome jak i pionowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli stojaków na rowery. Od najprostszych, przeznaczonych dla rowerków dziecięcych, poprzez typowe stojaki na wiele rowerów aż po bardzo bezpieczne stojaki z podporami. Stojaki niektórych typów dostępne są również w różnych wariantach kolorystycznych i oferują kilka wersji montażowych.

Wybrane produkty: Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | CenaSklep internetowy - Stojaki na rowery - tanie zakupy na raty - dostawa cała Polska - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i inne . Tanie Stojaki na rowery od producenta - sprawdź promocje i wyprzedaże, zobacz zdjęcia, czytaj opisy i opinie.


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami zapisz się do newslettera.
Sklep jest w trybie podglądu