Masz pytania?

Tel: 22 349 93 35
pon - piątek: 9:00-18:00

Kontakt mailowy:
sklep@eco-market.pl

Formularz

Separatory tłuszczu

            Głównymi składnikami zanieczyszczeń w wodzie technologicznej wykorzystanej w przetwórstwie żywności lub w gospodarstwie domowym są tłuszcze oraz zanieczyszczenia stałe. Ich połączenie bardzo niekorzystnie wpływa zarówno na jakość odprowadzanych ścieków, jak i na stan urządzeń i instalacji ściekowych, które ulegają systematycznemu zatykaniu osadami. Najskuteczniejszym sposobem przeciwdziałania jest przechwytywanie zanieczyszczeń, zanim trafią one do instalacji kanalizacyjnej, a służą do tego separatory tłuszczu.

            Separatory tłuszczu oferowane w naszym sklepie są urządzeniami przepływowymi, w których  mechanicznie od przepływającej zanieczyszczonej wody zostaje oddzielony tłuszcz w postaci wolnej lub emulsji. Tłuszcze gromadzą się w górnej części separatora w formie jednolitej warstwy. Jednocześnie w dolnej części gromadzone są cięższe od wody osady organiczne, mineralne lub metalowe, jak piaski, wióry, okruchy. Proces separacji jest całkowicie ekologiczny a opuszczająca separator woda uzyskuje znacznie wyższą klasę czystości i może zostać ponownie wykorzystana bezpośrednio do podlewania upraw lub skierowana do biologicznej oczyszczalni ścieków.

Wybrane produkty: Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | CenaSklep internetowy - Separatory tłuszczu - tanie zakupy na raty - dostawa cała Polska - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i inne . Tanie Separatory tłuszczu od producenta - sprawdź promocje i wyprzedaże, zobacz zdjęcia, czytaj opisy i opinie.


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami zapisz się do newslettera.
Sklep jest w trybie podglądu