Masz pytania?

Tel: 22 349 93 35
pon - piątek: 9:00-18:00

Kontakt mailowy:
sklep@eco-market.pl

Formularz

Pojemniki na piasek i sól

Pojemniki na piasek i sól   przystosowane jest do składowania soli drogowej, piasku, sorbentów i innych materiałów sypkich. Nasze pojemniki na sorbenty wykonane są z laminatów lub polietylenu o podwyższonej twardości i odporności na uderzenia. Dzięki zastosowaniu oryginalnego tworzywa do produkcji pojemników na piasek i sól mamy całkowitą pewność, że surowiec nie zawiera szkodliwych związków, które często występują w tworzywie z recyklingu. W ofercie posiadamy także drewniane skrzynie na piach.

Technologia produkcji  czyni  nasze  pojemniki na piasek i sól niezwykle wytrzymałymi  na uszkodzenia mechaniczne oraz odporne na zimno, nagrzewanie, promienie UV oraz chemikalia. Wybrane  pojemniki na sól drogową z tej kategorii posiadają:  dwie komory, specjalny dolny otwór  do wybierania piasku oraz  pokrywę przystosowaną do założenia kłódki. Kolejną zaletą naszych pojemników jest konstrukcja umożliwiająca przewóz wózkiem widłowym, pełne otwarcie klapy, a nawet obrócenie klapy na tył oraz wkładanie pojemnika w drugi pojemnik, co umożliwia łatwy transport i magazynowanie. Nasze pojemniki na piach  spełniają wymagania norm Polskich i Unii Europejskiej.

Do najpopularniejszych pojemność pojemników na piasek i sól należą 150l ,250l i 360l. W ofercie posiadamy pojemniki żółte, zielone, niebieskie i czerwone.

Wybrane produkty: Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | CenaSklep internetowy - Pojemniki na piasek i sól - tanie zakupy na raty - dostawa cała Polska - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i inne . Tanie Pojemniki na piasek i sól od producenta - sprawdź promocje i wyprzedaże, zobacz zdjęcia, czytaj opisy i opinie.


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami zapisz się do newslettera.
Sklep jest w trybie podglądu