Masz pytania?

Tel: 22 349 93 35
pon - piątek: 9:00-18:00

Kontakt mailowy:
sklep@eco-market.pl

Formularz

Pojemniki na odpady niebezpieczne

Bardzo istotnym aspektem selektywnej zbiórki odpadów jest prawidłowe przechowywanie odpadów niebezpiecznych, takich jak zużyte baterie lub różnego rodzaju lampy rtęciowe, w tym popularne świetlówki. Wymagania, jakim muszą sprostać pojemniki na odpady niebezpieczne są bardziej wyśrubowane, niż w przypadku pojemników na surowce wtórne.  Stawia się im bowiem wymogi wysokiej wytrzymałości, szczelności i kontrolowanego dostępu.

Często spotykane w sklepach czy instytucjach publicznych pojemniki na zużyte baterie powinny nie tylko gwarantować trwałość i szczelność, ale również wysokie walory estetyczne. W naszej ofercie dostępne są pojemniki tego typu o różnych gabarytach i pojemnościach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb w punktach odbioru. Pojemniki na zużyte świetlówki i akumulatory przeznaczone są do użytku w sklepach i warsztatach, zobowiązanych do odbioru zużytego sprzętu.  

Wybrane produkty: Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | CenaSklep internetowy - Pojemniki na odpady niebezpieczne - tanie zakupy na raty - dostawa cała Polska - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i inne . Tanie Pojemniki na odpady niebezpieczne od producenta - sprawdź promocje i wyprzedaże, zobacz zdjęcia, czytaj opisy i opinie.


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami zapisz się do newslettera.
Sklep jest w trybie podglądu