Masz pytania?

Tel: 22 349 93 35
pon - piątek: 9:00-18:00

Kontakt mailowy:
sklep@eco-market.pl

Formularz

Pojemniki na odpady 660l i 770l

Czterokołowe kosze na odpady 660 l i 770 l przeznaczone są do zbiórki odpadów komunalnych i znakomicie sprawdzają się na osiedlach, przy domach wielorodzinnych oraz w okolicach miejsc rekreacji i wypoczynku. Stanowią doskonałą alternatywę dla standardowych kontenerów komunalnych wszędzie tam, gdzie ilość gromadzonych odpadów nie daje uzasadnienia dla instalacji większych pojemników. Zarówno zestawy jezdne, jak i uchwyty do podnoszenia są odpowiednikami rozwiązań stosowanych w pełnowymiarowych kontenerach, dzięki czemu doskonale pasują do standardowych maszyn rozładunkowych.

 Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości tworzyw HDPE pojemniki  660l i 770l mogą być z równym powodzeniem stosowane do zbiórki komunalnych odpadów mokrych, odpadów poprodukcyjnych w przemyśle, jak i selektywnej zbiórki surowców wtórnych. Dobrze przemyślane detale konstrukcyjne zapewniają wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Bardzo mocna konstrukcja gwarantuje wieloletnie użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem pojemników.

Wybrane produkty: Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | CenaSklep internetowy - Pojemniki na odpady 660l i 770l - tanie zakupy na raty - dostawa cała Polska - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i inne . Tanie Pojemniki na odpady 660l i 770l od producenta - sprawdź promocje i wyprzedaże, zobacz zdjęcia, czytaj opisy i opinie.


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami zapisz się do newslettera.
Sklep jest w trybie podglądu