Opcje przeglądania

Masz pytania?

Tel: 22 349 93 35
pon - piątek: 9:00-18:00

Kontakt mailowy:
sklep@eco-market.pl

Formularz

Pojemniki na odpady 240l

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena

Pojemniki 240l przystosowane są do użytkowania na otwartym powietrzu. Zastosowane w produkcji tworzywo HDPE jest odporne na mróz, deszcz i nasłonecznienie, zachowuje kolor i wytrzymałość przez wiele lat. Konstrukcja pojemników uwzględnia potrzebę rozładunku mechanicznego. Wszystkie elementy, które mają kontakt z maszynami zostały specjalnie wzmocnione. Duże koła i wygodny system manewrowania zapewniają możliwość łatwego przetaczania pojemników.

Duża część naszych plastikowych pojemników na śmieci 240 l przystosowana jest do zbiórki selektywnej. Nasze kosze 240 l są zgodne z normą EN-840 i posiadają atest PZH.

W naszej ofercie posiadamy kosze 240l w kolorach zielone, szare, niebieskie, żółte oraz czerwone z przeznaczeniem na szkło, plastik i papier. Największym zainteresowaniem cieszą się kontenery 240 l niemieckiej produkcji ESE ( dawniej OTTO) oraz Weber.Sklep internetowy - Pojemniki na odpady 240l - tanie zakupy na raty - dostawa cała Polska - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i inne .


Newsletter

Chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami zapisz się do newslettera.
Sklep internetowy Shoper.pl